Straż Graniczna Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie Sportowcy z Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie rozpoczęli sezon startowy - Aktualności

Aktualności

Agata Strachel
06.06.2022

Pierwsze starty reprezentantów CSSG w Kętrzynie w sezonie sportowym 2022 za nami. Dowodzą one solidnie przepracowanego okresu przygotowawczego i pozwalają z optymizmem oczekiwać kolejnych wyników sportowych.

Na początek mjr SG Piotr Witkowski startując pod koniec maja br. w mocno obsadzonych zawodach Greatman Triathlon Śrem, będących swoistym sprawdzianem formy czołowych zawodników tej dyscypliny sportu, wywalczył brązowy medal kategorii M-40. Wykładowca CSSG dystans 475 m pływania, 22,5 km jazdy na rowerze i 5,25 km biegu pokonał w czasie 1:06:16.
Następnie szer. SG Sylwester Malec w dniu 5 czerwca 2022 r. rywalizując w XIII Elbląskim Biegu Piekarczyka, stanął na trzecim stopniu podium kategorii M-20. Słuchacz szkolenia podstawowego 10 km trasę biegu ulicznego pokonał w czasie 36:50.
Gratulujemy bardzo dobrych wyników i życzymy sukcesów w kolejnych startach.