Straż Graniczna Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie Zwycięstwo sztafety Centrum Szkolenia SG w XXXVI. Biegu Zwycięstwa w Gołdapi - Aktualności

Nawigacja

Aktualności

Zwycięstwo sztafety Centrum Szkolenia SG w XXXVI. Biegu Zwycięstwa w Gołdapi

16.05.2012

13 maja 2012 roku w Gołdapi odbył się XXXVI Bieg Zwycięstwa, w którym wzięła udział sztafeta Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie. Na starcie biegu oprócz zawodników kętrzyńskiej szkoły SG stanęli także zawodnicy z Litwy, Rosji, reprezentanci Wojska Polskiego oraz biegacze z cywilnych klubów sportowych.

Podobnie jak w roku poprzednim sztafeta Centrum Szkolenia SG nie miała sobie równych i zajęła I miejsce, zdobywając tym samym Puchar Dowódcy JW. 4808 w Gołdapi oraz Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi.

Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie reprezentowali:

- ppłk SG Jacek Guźniczak,

- ppor. SG Piotr Witkowski,

- chor. SG Andrzej Luśnia,

- chor. SG Grzegorz Mandywel,

- chor. SG Tomasz Kowalski,

- szer. SG Tomasz Rybiński.

Biorąc pod uwagę licznie zgromadzonych kibiców oraz spore grono zawodników służb strzegących prawa, sukces sportowy Centrum Szkolenia Straży Granicznej był doskonałą promocją szkoły zarówno w środowisku cywilnym jak również mundurowym.

do góry