Straż Graniczna Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie Międzynarodowe mistrzostwa strzeleckie służb mundurowych - Aktualności

Aktualności

Międzynarodowe mistrzostwa strzeleckie służb mundurowych

Anna Luśnia
08.11.2022

4 listopada 2022 r. na strzelnicy krytej Szkoły Policji w Słupsku odbyły się międzynarodowe zawody strzeleckie. Drużyna Centrum Szkolenia Straży Granicznej zajęła 3 miejsce.

Zawody rozegrane zostały w ramach X Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Jednostek Szkoleniowych Policji w Strzelaniu. W sportowych zmaganiach udział wzięło 11 drużyn reprezentujących m.in. służby mundurowe z Francji, Litwy, Niemiec oraz USA. Uczestnicy startowali w dwóch konkurencjach: strzelanie sytuacyjne i strzelanie statyczne.
W turnieju doskonałymi umiejętnościami strzeleckimi wykazała się reprezentacja Centrum Szkolenia SG w składzie: ppor. SG Damian Łabaj, st. chor. szt. SG Andrzej Dzieszkiewicz i chor. SG Irmina Sikora-Kołodziej, która w klasyfikacji drużynowej wywalczyła III miejsce.  Najlepszym zawodnikom i drużynom, w imieniu Komendanta Głównego Policji, dyplomy i statuetki wręczył Komendant Szkoły Policji w Słupsku insp. Piotr Cekała.
Naszej drużynie serdecznie gratulujemy precyzji i celnego oka.