Straż Graniczna Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie Bieg Mikołajkowy - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Bieg Mikołajkowy

Autor: Sekcja Informacji
12.12.2017

10 grudnia 2017r. w Mikołajkach odbyły się XIII Mikołajkowe Biegi Uliczne, gromadząc na starcie ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy, między innymi stacjonujący w Bemowie Piskim żołnierze EFP NATO.

W gronie rywalizujących biegaczy byli również reprezentanci Centrum Szkolenia Straży Granicznej, którzy wywalczyli wysokie lokaty. Na dystansie 10 km w kategorii M40 na najwyższym stopniu podium stanął chor. szt. SG Andrzej Luśnia, natomiast kpt. SG Piotr Witkowski zdobył II miejsce w kategorii M30.
Wśród wszystkich drużyn uczestniczących w tym wydarzeniu sportowym reprezentacja Centrum uplasowała się na III pozycji, będąc jednocześnie najlepszym zespołem spośród służb mundurowych.